IRPEX s.r.o.

O firme

IRPEX spol. s r.o. je stavebná spoločnosť vykonávajúca inžiniersku, priemyslovú a bytovú výstavbu od roku 1991. Od založenia spoločnosti firma vykonávala výstavbu rodinných domov a zároveň pracovala ako subkontraktor pre hlavných dodávateľov výstavby diaľnic v SR.

Popri stavebnej činnosti v SR firma pracovala ako subkontraktor pre viaceré stavebné firmy v SRN napr. Heberger Bau GmbH Schifferstadt, Feldmann GmbH Trier, Xaver Riebel GmbH Mindelheim, Walter Bau AG a Wollf und Mueller GmbH Stuttgart. Subdodávateľské zmluvy boli podpísané na dodávky tesárskych, železiarskych a betonárskych prác na výstavbe veľkých priemyselných stavieb v Stuttgarte a Fuerte. Ďalšie zmluvy sa týkali dodávky murárskych, tesárskych, železiarskych a betonárskych prác na výstavbe komplexov bytových domov v Hamburgu, Ahrensburgu, Mindelhieme a študenského internátu v Trieri.

Celkový objem prác za obdobie rokov 1992 – 1997 bez dodávok materiálov a strojov bol 12,75 mil. DEM (6,36 mil. EUR). V rokoch 2001 až 2007 bola firma hlavným dodávateľom stavebných prác na bytových domoch v meste Senec pre sesterskú developerskú firmu RAPEX spol. s r.o. Senec. Komplex pozostával zo štyroch štvorposchodových domov s jedným podzemným podlažím tvoriacich garáže obytných domov (spolu 112 bytov) a dvoch 7 poschodových obytných domov spolu so 110 bytmi a jedným podzemným podlažím tvoriacim Garáže. покрывало

V roku 2005 naša spoločnosť otvorila novú výrobňu v Novej Dedinke neďaleko Bratislavy. V súčasnosti vyrábame a dodávame stavebným firmám transportbetón a vyrábame zámkovú dlažbu, terasové platne, atypické betónové prefabrikáty a oceľovú výstuž.

O firme
O firme
O firme
O firme
O firme
O firme
O firme
O firme
O firme